O nas

EuroSufTap to dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca kompleksowe rozwiązania projektowo-wykonawcze. Od początku swego istnienia, stale powiększamy swój potencjał oraz umacniamy swoją pozycję na rynku.

Siłą i motorem naszych działań jest grupa młodych, kreatywnych ludzi. Dobierając nasz zespół zadbaliśmy o to by znaleźli się w nim ludzie, którzy lubią i potrafią ze sobą pracować, co daje gwarancję niebanalnych rozwiązań.

Począwszy od 2002 roku możemy poszczycić się pokaźną grupą stałych, a co najważniejsze zadowolonych klientów. Stawiamy na jakość i dbałość o szczegóły, na rozwój nowych technologii i na doskonalenie naszych usług.

Wśród naszych klientów można znaleźć wiele znanych firm, instytucji użytku publicznego, hoteli, ośrodków zdrowia, banków ale również klientów indywidualnych. Zamieszczone z lewej strony zdjęcie przedstawia sufit Barrisol zainstalowany przez naszą firmę w auli Uniwersytetu Gdańskiego. Dzięki tak szerokiej gamie odbiorców możemy poszczycić się bardzo dużym zróżnicowaniem realizacji charakteryzujących się wysoką jakością wykonania, nowoczesnym, estetycznym wzornictwem i trwałością. Nasze realizacje (tapetowanie, sufity napinane) są objęte 10-letnią gwarancją i obsługą serwisową.

W przypadku zapytań dotyczących naszej oferty, technologii czy cen prosimy o przejście do działu kontakt gdzie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje, aby się z nami skontaktować.